Menu
Your Cart
Kıbrıs Çiçek Getir firması sadece KKTC'de ve ilçelerinde ücretsiz teslimat yapmaktadır. 90 dakikada KKTC'nin her yerine servis...

Blog RSS Feed

27 Eki KKTC'nin Bitki Örtüsü
yonetim 0 297
              Kıbrıs, Akdeniz’in en büyük adaları arasındadır. Sıralamada Sicilya ve Sardunya’dan sonra üçüncü büyük ada olarak yer alır. Kıbrıs, 34º33’ ve 35º42’ Kuzey enlemleri ve 32º16’ ve 34º36’ Doğu boylamları arasındadır.Kuzey Kıbrıs’ın kuzeyinde 70 km mesafe ile Türkiye, doğusunda 102 km mesafe ile Suriye, 165 km ile Lübnan; güney doğusunda ..
01 Eki Kışın çiçek bakımında dikkat edilmesi gerekenler
yonetim 0 289
Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte değişen hava koşulları her canlı gibi çiçekleri de etkiliyor. Aşırı yağışlar nedeniyle çiçeklerin kök ve yaprak kısımlarında çürümeler oluşurken, soğuk havalar ise çiçeklerin donarak ölmesine neden oluyor. Olumsuz hava koşullarına karşı çiçekleri korumak ve yaz dönemindeki canlılıklarını sürdürebilmek için kışın ç..
01 Eyl Çiçek Bakımı
yonetim 0 272
Evinde, balkonunda ya da şanslıysanız bahçenizde renk renk çiçekler yetiştirmeyi seviyor, çiçek bakımı için neler yapmanız gerektiğiyle ilgili daha detaylı bilgiler edinmek istiyor, şöyle güne onlara kocaman bir "Günaydın" diyerek başlamadan edemiyorsanız çok doğru yere geldiniz, hoş geldiniz. İlk bakışta "Çiçek yetiştirmek ne kadar zor olabilir ki..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası.