Menu
Your Cart
Kıbrıs Çiçek Getir firması sadece KKTC'de ve ilçelerinde ücretsiz teslimat yapmaktadır. 90 dakikada KKTC'nin her yerine servis...

Gül

50 Adet Kırmızı Gül Buketi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
50 kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Kıbrıs Çiçek Getir özel günl..
4.800,00TL
Beyaz Güllerim
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Sevdiklerinize kocaman bir gülümseme hediye etmek ister misiniz? O zaman bu aranjmanı kaçırmayın deriz! Güllerin ve okaliptusun yakaladığı dengeli birliktelik sayesinde sevdikleriniz için hoş ve zarif bir sürpriz yapmış olacaksınız.Beyaz gül; saflığı ve masumiyeti ifade eder.Okaliptüsün sakinleştiri..
990,00TL
Biricik Aşkıma 25 Kırmızı Gül
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Çiçeklerin dilini bilir misiniz? Her bir çiçek farklı duyguları dile getirmek için sevdiklerinize gönderilecekleri anı bekler. Seni seviyorum demenin en romantik hali ise mis kokulu, kucak dolusu kırmızı güllerdir. Özel taşıma çantası ile hazırlanmış 25 adet kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel..
2.420,00TL
Canım Aşkım
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
 Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Canım Aşkım 'da kullanıla..
1.730,00TL
Cipsolu 41 Kırmızı Gül Buketi Cipsolu 41 Kırmızı Gül Buketi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
41 adet Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Cipso ve okaliptus dalı ve i..
3.900,00TL
Gönlümün Sultanına
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
50 Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Kıbrıs Çiçek Getir özel günl..
9.900,00TL
Gül Tutan Ayıcık
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Bazen sevdiklerinize kalbinizde yer ayırdığınızı hatırlatmanız gerekebilir.İşte bu sevimli kişiye özel Ayıcık sizin için her saniye kalbinizde olduğunu hatırlatacak çok güzel bir hediye...Bu kişiye özel Ayıcık sevdiklerinizi mutlu ederken onları ne kadar sevdiğinizi de gösterecektir.Sevginizi en der..
3.800,00TL
Hasır Sepette Mutluluk
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Bizler ise sizlere sağlık ve huzur diliyoruz. Doğal Hasır örgü sepette hazırlamış olduğumuz gül aranjmanımız sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçek hediyelerinden biri neden olmasın.Hasır Sepette Mutluluk aranjmanımızda 17 adet kırmızı gül,cipso ve yeşillik olarak aşk merdiveni kullanılarak tasarla..
1.730,00TL
Kalpli Kutuda Gül
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
 Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Kalpli kutuda gül aranjmanında..
1.670,00TL
Kucak Dolusu Mutluluk Buketi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Kırmızı güller sevginin ve aşkım sembolü olarak yıllardır sevgililerin en çok tercih ettiği çiçeklerdir. Bir tanesi bile sevdiğiniz kişiyi mutlu etmeye yeten güllerin 15 tanesinin bir arada sunulduğu ve papatyaların bir araya gelerek tasarlandığı   Kucak Dolusu Mutluluk Buketi se..
1.960,00TL
Kutu Kutu Aşk
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
 Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Kutu Kutu Aşk'ta kullanılan çi..
1.730,00TL
Kutuda Gül Tutan Ayıcık
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Kutuda Gül Tutan Ayıcık Tasarım 'da ..
3.480,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 233 (20 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası.