Menu
Your Cart
Kıbrıs Çiçek Getir firması sadece KKTC'de ve ilçelerinde ücretsiz teslimat yapmaktadır. 90 dakikada KKTC'nin her yerine servis...

Mevsim Çiçekleri

Kar Prensesi Lilyum ve Gerbera Buketi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
Hissettiğiniz saf aşkın yansıması, lilyum ve beyaz gerbera buluşmasında saklı. Önce görüntüsü, sonra kokusuyla gören gözlerin büyüleneceği bir aranjman… Aşkınızın simgesi bu hediye şimdiden O’nun başını döndürmeye yetti bile!Hayaller, umutlar ve sevgi kadar bembeyaz… Onunla karşılaştığınız ilk andan..
1.320,00TL
Beyaz Papatya Buketi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: papatya
Beyaz papatya ve çeşitli yeşillikler ile hazırlanmış şık el buketi.Kıbrıs Çiçek Getir özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Anneler Günü, Babalar Günü, doğum günü, nişan ve benzeri davet ve organizasyonlarınız için tüm KKTC gönderim yapmaktadır. Gönderimlerinizde tüm ka..
620,00TL
Beyaz Papatya & 1 Kırmızı Gül Buketi Aranjman
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: papatya
Beyaz Papatya & 1 Kırmızı Gül Buketi -Asil - Özel Abaka Aranjman: (1 Adet) Sevdiklerinize zarif ve asil bir hediye vererek onları mutlu etmek isterseniz "Beyaz Papatya & 1 Kırmızı Gül Buketi -Asil - Özel Abaka Aranjman"ı tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizin hayatınızdaki yerini ve değ..
820,00TL
16 Adet Kırmızı Gül  Damla Buketi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: gul
16 Kırmızı gül, büyük aşkın simgesidir. Yalnızca sözcüklerle anlatılmaz aşk, kalbinizi dolduran, ruhunuzdan taşan o büyük duyguları anlatmaya yetmez hiçbir söz. Böyle durumlarda en yoğun duyguları, en güzel haliyle anlatmak, kırmızısıyla büyüleyen güllerin işidir.Kıbrıs Çiçek Getir özel günl..
1.730,00TL
Bahar Esintisi
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: Papatya
Uçsuz bucaksız ovaların nazlı çiçeğidir papatyalar. Bazen sevdiklerimizin saçında ahenk ile dans ederler, bazen bir buket halinde onları gülümsetirler. Çiçeklerin renkleri ve bu renklerin taşıdıkları anlamlar sevdiklerinize özel mesajlar iletmek istediğinizde en doğru seçimi yapmanızı sağlar.Tü..
1.035,00TL
Gönlümün Baharı
Ücretsiz Kargo Aynı Gün Teslim
Model: papatya
  Ürün AçıklamasıŞık tasarım pembe gerbera pembe hüsnü yusuf pembe özel ambalaj kağıdı ile hazırlanmış özel tasarım buketKıbrıs Çiçek Getir özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Anneler Günü, Babalar Günü, doğum günü, nişan ve benzeri davet ve organizasyonlarınız için tüm&nb..
805,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası.