Menu
Your Cart
Kıbrıs Çiçek Getir firması sadece KKTC'de ve ilçelerinde ücretsiz teslimat yapmaktadır. 90 dakikada KKTC'nin her yerine servis...

Hakkımızda

2000 senesinde itibaren Kıbrıs’ta peyzaj ve çiçek satışı yapan EGE PEYZAJ LTD.ŞTİ olan  firmamız iş tecrübeleriyle beraber 20 senelik birikimle KIBRIS Çiçek Getir sitesinden e satış yaparak sizlere hizmet etmeye başlamıştır.


İş ilkemiz kalite, memnuniyet ve güven üçgeniyle oluşmaktadır. Misyonumuz Türk çiçekçiliğini en ileri seviyelere taşımaktır.

 

Bugün KIBRIS Çiçek Getir ailesi olarak internet dünyasında da sizlere hizmet vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz.


Değerli müşterilerimiz;

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde çiçek siparişleriniz firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servis hazır hale gelir ve deneyimli elemanlarla birlikte verdiğiniz adrese ulaştırılır.

 

KIBRIS Çiçek Getir aynı zamanda İnter flora derneğine bağlı, en seçkin çiçekçilerle beraber ortak çalışmaktadır.


KIBRIS Çiçek Getir tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir.

KIBRIS Çiçek Getir özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepetim ile Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, İskele, Güzelyurt, Lefke ve Karpaz bölgelerine anında ulaştırır. Hediyelik ürünler ile sevgililer günü, doğum günü, babalar günü, anneler günü, yıl başı, yeni bebek, tebrik, düğün ve nişan çiçekçi, çelenk gönderin. KIBRIS Çiçek Getir mutluluklar diler. KIBRIS Çiçek Getir sayfasına hoş geldiniz. İstediğiniz şehir içi yerlere çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize en güzel, en kaliteli, en taze ve en canlı çiçekleri

KIBRIS Çiçek Getir güvencesi ve farkıyla gönderebilirsiniz. KIBRIS Çiçek Getir ile özel gününüz için en doğru çiçekleri seçerek sipariş verebilirsiniz. Hızlı ve zamanında teslimat ile kibrisciceksepetim.com hizmetinizde. KIBRIS Çiçek Getir  gözünüz arkada kalmadan kaliteli çiçek ile zamanında ve sorunsuz olarak teslim edilir. Çiçek siparişi hem çok üst düzey kalitede gitmekte olup hem de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın en doğru yolu olduğunun da bu olduğunu iyi biliyoruz. KIBRIS Çiçek Getir çiçekçilik sektöründe uzun süre var olan ve bu sektöre yön vermiş çiçekçilerin oluşturduğu bir birliktir. Çiçek nasıl yapılır, çiçek nasıl bakılır, çiçek siparişi tasarımlarının belirli bir standartta tutulması konusunda ki yıllanmış tecrübelerimiz sizlerin mutluluğu olmaktadır..

 

KIBRIS Çiçek Getir ile çiçek ve çikolata gönder mutlu edin mutlu olun. Orkide çiçeği gönder, gül, saksı çiçeği, buket siparişi ver ucuz çiçek fiyatlarından yararlan ve daima değerinize değer katmış olun. KKTC, Kuzey Kıbrıs Çiçek Siparişi (Kıbrıs Çiçekçi), taze çiçekler, çikolatalar, Çelenk,Saksı Bitkileri. Aynı Gün içinde Tüm şehirlere teslimat. 24/7. Online sipariş. Her türlü ödeme. % 100 kalite garantisi. Her türlü soru görüş ve öneriler için bizlere iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

KIBRIS Çiçek Getir tüm KKTC'ye çiçek ve premium kutu çikolata gönderir.

KIBRIS Çiçek Getir özel günlerinizde yanınızda. KIBRIS Çiçek Getir aynı gün tüm bölgelere anında ulaştırır. Hediyelik ürünler ile sevgililer günü, doğum günü, babalar günü, anneler günü, yıl başı, yeni bebek, tebrik, düğün ve nişan çiçekçi, çelenk gönderin. KIBRIS Çiçek Getir mutluluklar diler. KIBRIS Çiçek Getir sayfasına hoş geldiniz. İstediğiniz şehir içi yerlere çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize en güzel, en kaliteli, en taze ve en canlı çiçekleri

KIBRIS Çiçek Getir güvencesi ve farkıyla gönderebilirsiniz. KIBRIS Çiçek Getir ile özel gününüz için en doğru çiçekleri seçerek sipariş verebilirsiniz. Hızlı ve zamanında teslimat ile adanaseyhancicekci.com hizmetinizde.  KIBRIS Çiçek Getir gözünüz arkada kalmadan kaliteli çiçek ile zamanında ve sorunsuz olarak teslim edilir. Çiçek siparişi hem çok üst düzey kalitede gitmekte olup hem de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın en doğru yolu olduğunun da bu olduğunu iyi biliyoruz. KIBRIS Çiçek Getir çiçekçilik sektöründe uzun süre var olan ve bu sektöre yön vermiş çiçekçilerin oluşturduğu bir birliktir. Çiçek nasıl yapılır, çiçek nasıl bakılır, çiçek siparişi tasarımlarının belirli bir standartta tutulması konusunda ki yıllanmış tecrübelerimiz sizlerin mutluluğu olmaktadır..

 

KIBRIS Çiçek Getir ile çiçek ve çikolata gönder mutlu edin mutlu olun. Orkide çiçeği gönder, gül, saksı çiçeği, buket siparişi ver ucuz çiçek fiyatlarından yararlan ve daima değerinize değer katmış olun. KIBRIS Çiçek Getir taze çiçekler, çikolatalar, Çelenk,Saksı Bitkileri. Aynı Gün içinde KKTC 24/7. Online sipariş. Her türlü ödeme. % 100 kalite garantisi. Her türlü soru görüş ve öneriler için bizlere iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası.